Royal Jewellers

     

Hurtownia Biżuterii Firmowej
Wyłączny przedstawiciel na Środkową Europę

Zarejestruj się


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora RoyalJewellers Janusz Adamczyk 43-300 Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 6/233 NIP: 5472051467 , dla celów marketingu.
Zostałem/zostałam poinformowany/a, że: wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe, w takiej samej formie, jak jej wyrażenie.
WYRAŻENIE ZGODY NA PRZESYŁANIE INFORMACJI HANDLOWEJ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Administratora RoyalJewellers Janusz Adamczyk 43-300 Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 6/233 NIP: 5472051467, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j. z dnia 2017.06.24), w tym celu udostępniam swój numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej.
Zostałem/zostałam poinformowany/a, że:
wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem. Cofnięcie zgody jest możliwe, w takiej samej formie, jak jej wyrażenie.
Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>